Wspieranie Poprzez Twórcze Relacje

Stowarzyszenie Przyjaciele Świętego Mikołaja serdecznie zaprasza Nasze WSPANIAŁE MAMY na ( BEZPŁATNE) warsztaty artystyczne.

Na warsztatach samodzielnie wykonacie dla siebie broszki z filcu, tacę kuchenną ozdobicie techniką decoupage oraz pod okiem profesjonalnego instruktora zatańczycie SOLO LATINO.

Program:

• 23 maja; godzina 17.00 (sala gimnastyczna) SOLO LATINO (warsztaty taneczne, prowadzący – Zbigniew Witkowiak, Szkoła Tańca, Konin);
  • 24 maja; godzina 17.00 FILCOWANIE (warsztaty poprowadzi pani Alicja Potocka – SOSW w Kole);
  • 29 maja; godzina 17.00 DECOUPAGE (warsztaty poprowadzi pani Małgorzata Kubiak – SOSW w Kole).

UWAGA!

Zapewniamy profesjonalną opiekę nauczyciela świetlicy (pani Mirela Kokocińska) oraz opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu wspólnie z wolontariuszami dla dzieci, których mamy będą uczestniczyły w warsztatach.

ZAPISY:

Telefonicznie: 667878111 (ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, można zapisać się na więcej niż jeden warsztat).

ZAPRASZAMY!